Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 6 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wakacyjny turnus z PCPR-em

Brak opisu obrazka
 

W niedzielę na wakacyjną przygodę wyruszyła ekipa naszych PCPR-owych rodzin objętych pieczą zastępczą.

Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami pojechały na 7-dniowy wyjazd nad Morze Bałtyckie.

7 dniowy wyjazdy obejmuje między innymi badanie lekarskie podczas którego uczestnikom lekarz wyznaczy zabiegi usprawniające, z których naturalnie będą korzystać w trakcie trwania turnusu. Ale oprócz tego organizator zadbał także o rozrywki, a będą to liczne zawody sportowe, animacje dla rodzin z dziećmi w tym tor przeszkód „Rywalizacja Rodzin”, bieg w workach, podawanie piłki górą, bieg z woreczkami na głowie itp.

Ponadto uczestnicy będą mogli skorzystać z warsztatów integracyjnych, na których animator pokaże jak zrobić magiczną butelkę lub poduszeczkę sensoryczną. Uczestnicy w ramach tych zajęć będą mogli potańczyć np. w gazecie, pozbijać balony. Organizatorzy zabaw integracyjnych przewidują także ognisko z pieczonymi kiełbaskami, wspólne śpiewanie i kalambury rodzinne, a także wspólne podziwianie zachodu słońca. Plan zajęć jest bogaty. Dodatkowo oprócz wspomnianych punktów obejmuje szereg wycieczek po okolicznych atrakcjach m.in. zwiedzanie Ustronia Morskiego, wyjazd do Kołobrzegu czy też zwiedzanie ogrodów w Dobrzycy.

 

Brak opisu obrazka
 

Wyjazd był możliwy dzięki świetnej organizacji naszego namysłowskiego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz dzięki funduszom z II edycji projektu „Bliżej Rodziny i dziecka – wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej” współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020.

Życzymy udanego wyjazdu, świetnej zabawy, uśmiechu i oczywiście pogody.
 

Brak opisu obrazka
 

Dziękujemy Panom Policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie za dokładne sprawdzenia autokaru przed wyjazdem oraz za cenne rady odnośnie zasad bezpieczeństwa na wakacjach. Pozdrawiamy!

Pozdrawiamy wszystkie dzieci z turnusu. Bawcie się dobrze i czekamy na fotorelację z waszych wakacyjnych przygód.
 

Brak opisu obrazka
 
Brak opisu obrazka
 
Brak opisu obrazka
 
Brak opisu obrazka
 
Brak opisu obrazka
 
Brak opisu obrazka
 
Brak opisu obrazka
 
Brak opisu obrazka

 

 

 

 

Wersja XML