Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 6 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Namysłowscy policjanci podsumowali pracę za 2019 rok

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Namysłowie odbyła się odprawa roczna podsumowująca wyniki osiągnięte przez namysłowskich policjantów w 2019 roku. W spotkaniu uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Adam Tychowicz oraz przedstawiciele służb mundurowych, samorządowcy oraz kadra kierownicza namysłowskiej Policji.

Brak opisu obrazka

Naradę otworzył Komendant Powiatowy Policji w Namysłowie nadkom. Andrzej Ostrycharczyk, który podsumował stan bezpieczeństwa na terenie powiatu namysłowskiego. Następnie naczelnicy Wydziału Prewencji i Wydziału Kryminalnego przedstawili wyniki osiągnięte w podległych sekcjach.

Spadek liczby ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych, duża wykrywalność przestępstw oraz większa liczba zatrzymanych sprawców kradzieży i rozbojów pozwoliła na uplasowanie się Namysłowa w czołówce jednostek Opolszczyzny. Podobnie było w sprawach o charakterze narkotykowym. Duża wykrywalność tego typu przestępstw to w głównej mierze efekt pracy namysłowskich kryminalnych.

Następnie głos zabrał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Adam Tychowicz, który przy pomocy prezentacji multimedialnej podsumował stan bezpieczeństwa na Opolszczyźnie w 2019 roku. Przedstawiając wyniki garnizonu opolskiego podkreślił, że między innymi dzięki pracy namysłowskich policjantów, Opolszczyzna jest jednym z najbezpieczniejszych województw w kraju.

Wszystkim policjantom komendant wojewódzki podziękował za pracę i profesjonalizm w podejmowaniu obowiązków służbowych w 2019 roku. Do podziękowań dołączyli przedstawiciele władz samorządowych i prokuratury, wskazując na dobrą współpracę z policjantami, co bezpośrednio przekłada się na wzrost poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców.

asp. Paweł Chmielewski - oficer prasowy KPP Namysłów

 

Wersja XML